1. Головна
  2. /
  3. Дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ

Розклад роботи гуртків :
“Моя аплікація” (п’ятниця) – 09:00-09:30
“Весела гімнастика” (понеділок, середа) – 08:00-08:30
“Танцювальний” (понеділок, середа) – 10:00-10:40

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!

Рекомендації щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби

“Ми – маленькі олімпійці ” весела розвага в рамках проведення Олімпійського тижня

Виставка малюнків, поробок , листівок з привітаннями до Дня дошкільника найкращим вихователям

Робота на участь у міському конкурсі для дошкільників «Крок до зірок» у дистанційному форматі у номінації “Хореографія”

Свято Осені

Вихованці дошкільного підрозділу у рамках екологічного тижня “Читстий двір.Чисте місто” взяли участь у акції “Посади дерево”

Кожен з нас може зробити багато добрих справ у природі, і тоді ми станемо справжніми друзями природи. Любіть тварин, не робіть їм шкоди, а допомагайте, охороняйте їх. Світ навколо нас прекрасний, ми маємо любити і оберігати його. Заняття на тему”. Червона книга України”.

Розвага “Святий Миколай , ти до нас завітай!”

Сьогодні ми відзначили свято Святого Миколая. Дітки гарно повеселилися на піжамній вечірці. Ми танцювали, співали, розповідали вірші, грали в ігри…. Та не обійшлося без сюрпризів, дітки отримали солодкі подарунки від наших друзів Юрія Рожкова та Олексія Уманського. Від усього педагогічного колективу Сонячного НВК 43, та від імені малечі та їх батьків, висловлюємо подяку команді “Добро переможе” і особисто Юрію Рожкову та старості Зеленівського старостинського округу Олексію Уманському за щорічні вітання наших дітлахів .Бажаємо в це особливе свято, щоб Святий Миколай вберіг вас і вашу сім’ю від нещасть і невдач! Нехай у ваше життя увійде удача, а будинок, щоб був багатий і щасливий! Добрих вам помислів і справ!

Свято святого Миколая продовжується у діток Сонячного НВК 43. Сьогодні знову день подарунків . До нас у гості сьогодні завітала депутат Херсонської обласної ради ВІКТОРІЯ ГАВРЕНКОВА. Дякуємо за подарунки, а ще більше за емоції наших вихованців після отримання подарунків.

Дошкільний підрозділ всіх вітає з наступаючими святами)))З Новим роком! Це найкраще свято в році, яке всім, незалежно від віку, дарує відчуття казки, легкості, чудес. Бажаємо вам здійснення мрій, гарного врожаю, стійкості, здоров’я, оптимізму, посмішок найближчих і рідних.

Розвага до дня Соборності України –
” Ми найкращі та єдині”

Маленькі дошкільнята з великими сердечками долучилися до акції “Допоможемо зимуючим птахам”

16 ЛЮТОГО ДЕНЬ ЄДНАННЯ

МИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!