1. Головна
  2. /
  3. Новини

Наші новини

Дякуємо Юрію Рожкову та Вікторії Гавренковій за гарний настрій та щирі емоції наших дітей під час перегляду лялькової вистави, організованої за їх підтримки на території комплексу 24.07.2021р.

Ура!!! Вітаємо Шершень Я. І Перетятка Д. з перемогою у міському етапі Всеукраїнських змагань учнівської молоді з повітряних зміїв (ІІІ місце)

15 травня до Дня сім’ї діяла фотовиставка «Моя щаслива сім’я»

            Виставка фото та інформаційних матеріалів на тему: «Україна – Європа: спільні цінності»

14.05.2021р. вихованці гуртка “Конструювання повітряних зміїв” взяли участь у міському етапі Всеукраїнських змагань учнівської молоді з повітряних зміїв

Вітаємо Перетятка Дмитра Та Шершень Ярославу з перемогою у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Пригоди веселого кота” (ІІ , ІІІ місце)

Педагогічний колектив,обслуговуючий персонал, вихованці дошкільного підрозділу разом з вихователями та  батьки здобувачів освіти Сонячного НВК долучилися до обласної акції “За чисте довкілля Херсонщини”

Цікаво та змістовно провели педагогічну раду “Педагогічна майстерня виховних проєктів : їх види , зміст, завдання та шляхи реалізації у освітньому просторі 2020-2021 навчального року “

Березень – місячник національної культури

Здобувачі освіти комплексу взяли участь у : міському етапі обласного фестивалю виконавської майстерності “Поетичний камертон Ліни Костенко: поетичні лейтмотиви”, виставці декоративно-прикладної творчості “Творчість. Фантазія. Мистецтво.”, конкурсі на кращу шкільну газету та авторську статтю, конкурсі відеороликів “Безпечний Інтернет” .

Безпечний інтернет-одна з важливих тем сьогодення! Шкільні офіцери поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області Вахтель О.Л., Луняка І.О., Клімова А.В., 10.03.2021р. провели профілактичні заняття з учасниками освітнього процесу на теми: “Безпечний інтернет “, “Безпечна дорога до школи”

Лютий – місячник художньо-естетичного виховання

День святого Валентина дата / фото pinterest.com
Головним символом свята є валентинки – паперові листівки у формі серця. Комісія “Дозвілля” спільно з вчителем англійської мови Л.Мартинюк провели веселі конкурси до Дня св.Валентина

Вихованці комплексу взяли участь :

у обласному конкурсі-виставці «Пригоди веселого кота»;

08.02-12.02.2021р. Тиждень безпечного Інтернету

Вікторина “Чи знаєш ти…” (екологічна вікторина до Дня водно-болотних угідь)

Круглий стіл «Птахи водно-болотних угідь »

Виставка плакатів «Болота України »

До Дня Соборності України розпочався шкільний онлайн-конкурс “Україна єдина!” у наступних номінаціях: вокал, декламування, образотворче мистецтво, літературна вікторина у шкільній бібліотеці “День в історії. День СоборностіУкраїни.”

Учасники конкурсу : Степанюк Максим учень 4 кл.

Саган Анастасія учениця 4 кл.

Посідзей Андрій учень 4 кл.

Ничипорук Оксана , Федорчук Софія учениці6 кл.

Дударик Олександр учень 3 кл.

Бабкова Вероніка учениця 2 кл

Плотнікова Маргарита учениця 8 кл.

Кузнецов Едуард учень 1 класу

Кузнецова Маргарита учениця 1 класу

“Разом з власної волі з 1919 року” https://youtu.be/hIh_4cs0qZ8

Робота Недовізій В. “Диво-птах” Робота Куриляк Д. “Лісова хатина”

Участь у міському екологічному конкурсі “Озеленимо планету в умовах пандемії онлайн”

Участь у міській екологічній акції “Святкове екоупакування”

Вітаємо з прийдешніми святами! Бажаємо здійснення мрій, добра та миру , та новорічного дива!